Aktualności

Jak działamy w lipcu?

Kochani! Nasz standardowy grafik nadal jest nieaktualny. Poniżej kilka informacji kluczowych na temat obecnego działania studia:

1. W lipcu ZAJĘCIA STACJONARNE JOGA Z GOSIĄ S. odbywają się tylko w formie warsztatowej – we wtorki i czwartki o 18:00 i 19:30.
Obowiązują na nie opłaty i nie ma możliwości korzystania z nich w ramach kart multisport, fitprofit i karnetów oksystem.

2. Większość miejsc na lipiec jest już zajęta, także jeśli masz ochotę dołączyć, to napisz do mnie szybciutko na adres jogawewroclawiu@gmail.com

3. Jednocześnie ja (GOSIA Ł.) cały czas prowadzę ZAJĘCIA ONLINE ZDROWE PLECY, do których można dołączyć w każdej chwili. Jeśli chcesz dołączyć – napisz na jogawewroclawiu@gmail.com lub zadzwoń 515253363. Jeśli nie odbieram, to pracuję i wówczas napisz smsa z prośbą o kontakt – oddzwonię
Więcej o zajęciach online przeczytasz tutaj.

4. Koszt zajęć stacjonarnych obecnie to 30 zł za zajęcia. Od 30.06 dla najbardziej wytrwałych mamy niespodziankę – wraca karnet na 8 zajęć w miesiącu w cenie 180 zł. Będziemy jednak dosyć sztywno pilnować terminów karnetów i rezerwacji. Niewykorzystana rezerwacja będzie przepadać, chyba że znajdzie się ktoś chętny do wymiany miejsc. Wymieniać możecie się w specjalnie utworzonej do tego grupie:
https://www.facebook.com/groups/655731771647266

5. Wystartowały również zajęcia dla kobiet w ciąży – w poniedziałki i czwartki o 10:00 z Anią. Można do tej grupy dołączyć. Jeżeli chcesz, napisz na jogawewroclawiu@gmail.com lub zadzwoń pod 515253363.