Aktualności

Regularne zajęcia online

Joga Iyengara online

Klasyczna joga prowadzona przez Gosię Skórską, certyfikowanego nauczyciela metody Iyengara są u nas dostępne w zamkniętej grupie na FB. Dodaj mnie do znajomych (Małgorzata Łapczyńska) i zapytaj o zajęcia w wiadomości prywatnej, a ja dodam Cię do zamkniętej grupy, w której transmisja na żywo odbywa się we wtorki i czwartki o 18:00.

Transmisja będzie dla Was dostępna aż do pojawienia się następnych zajęć, więc jeśli nie zdążysz lub będziesz mieć problemy techniczne, będziesz mógł ją jeszcze odtworzyć w późniejszym terminie.

Zdrowe plecy / joga terapeutyczna z fizjoterapeutą

Zajęcia terapeutyczne prowadzi Gosia Łapczyńska. Jest to połączenie jogi z inspiracjami fizjoterapeutycznymi. Taka joga plus, kto chodził do nas na zdrowe plecy, ten wie 🙂

Możesz dołączyć zarówno jeśli dopiero zaczynasz, jak również, jeśli jesteś zaawansowany/a, ponieważ mamy różne poziomy trudności (patrz niżej).

Zajęcia można obejrzeć na dwa sposoby:

1. W zamkniętej grupie na FB. Dodaj mnie do znajomych (Małgorzata Łapczyńska) i napisz, że chcesz uczestniczyć w zajęciach, a ja dodam Cię do zamkniętej grupy, w której codziennie odbywa się transmisja na żywo (Wy widzicie mnie, ale ja nie widzę Was).

Uwaga! Lepiej słychać w telefonie, chyba że masz dobre głośniki podpięte do komputera.

Filmów z ćwiczeniami nie usuwam z tej grupy, więc jeśli nie zdążysz na zajęcia na żywo lub będziesz mieć problemy techniczne, będziesz mógł je odtworzyć o dowolnej porze dnia.

2. Za pośrednictwem platformy zoom.us. Podaj mi swojego maila w wiadomości prywatnej. Dostaniesz na niego przed zajęciami link. Gdy go klikniesz, otworzy się okno na stronie zoom.us, w którym będziemy się wszyscy wzajemnie widzieć. W trakcie zajęć uczestniczy mają wyłączone mikrofony.
Uwaga! Jeśli chcesz się połączyć z nami w telefonie, musisz wcześniej ściągnąć aplikację zoom.

Terminy zajęć: 

Poniedziałek 18:00 – zajęcia ogólne, dla tych, co „od czasu do czasu coś tam ćwiczą”.

Wtorek 16:30 – zajęcia dla regularnie ćwiczących.

Środa 18:00 – zajęcia dla całkiem początkujących, nawet takich, co w życiu na jodze nie byli i są sztywni jak drewno 😉

Czwartek 18:00 – zajęcia ogólne, dla tych, co „od czasu do czasu coś tam ćwiczą”.

Piątek 18:00 – zajęcia ogólne, dla tych, co „od czasu do czasu coś tam ćwiczą”.

Koszt:
Pojedyncze zajęcia 20 zł
Ofertę karnetów i pakietów znajdziesz w cenniku.
Jeżeli masz rozpoczęty w naszym studiu karnet – możesz go wykorzystać na zajęciach online lub zostawić sobie na przyszłość na zajęcia w studiu. .

Proszę o zgłoszenia przez messenger, jeśli chcesz oglądać transmisję przez FB lub na mail jogawewroclawiu@gmail.com, jeśli chcesz się połączyć przez zoom. Po zgłoszeniu poproszę o wpłatę na rachunek:

Fizjoterapia Małgorzata Łapczyńska

mBank 51 1140 2004 0000 3202 8080 2707