Aktualności

Tajski masaż dynamiczny – warsztaty 26-27.09

Tajski masaż dynamiczny zyskuje coraz większą popularność na Zachodzie. Słusznie, bo zestawienie dotyku z ruchem potęguje efekt obu składników, rozprowadza efekty każdej techniki po całym ciele… no i jest po prostu genialne ?

W trakcie tego 14-godzinnego kursu będziemy eksplorować połączenie świadomego dotyku z różnymi rodzajami ruchu – od łagodnego, uspokajającego kołysania po pobudzające potrząsanie, tak aby dostrajać się do tańca życia i jego różnorodnych rytmów. Będziemy bawić się parametrami amplitudy, częstotliwości i intensywności; wczuwać się w różne żywioły; poznawać perspektywy osteopatyczną i szamańską; wdawać się w pełen swobody dialog z tkankami.

Poprzez świadomy dotyk zastosujemy zasady takie jak: punkt stały, naprężenie tkanek i napięcie recyprokalne, oscylacja, rezonans, zasada huśtawki itd., aby odzyskać ruchomość w stawach i kręgosłupie, zlokalizować oraz uwolnić blokady w łańcuchach mieśniowo-powięziowych, przywrócić ciału witalność a także zrównoważyć układ nerwowy i energetyczny.

Kurs jest otwarty dla każdego, niezależnie od doświadczenia masażowego lub jego braku. (Oczywiście w przyswajaniu materiału pomoże oswojenie z dotykiem oraz pewien stopień swobody i koordynacji ruchowej.)

Znaczną większość czasu poświęcimy ćwiczeniom praktycznym. Techniki, które przedstawimy są bezpieczne i przyjemne – zarówno w wykonaniu, jak i w odbiorze. Mogą być stosowane samodzielnie lub łączone z innymi rodzajami masażu. Szczególnie nadają się do pracy na macie (z łatwością wpleciesz je do swoich sesji masażu tajskiego lub shiatsu, przydadzą się też w kontekście warsztatów tanecznych lub ruchowych), niemniej wiele z nich można z powodzeniem użyć też na stole do masażu.

Kurs będzie prowadzony w języku polskim ??

?Masz mało czasu? To obejrzyj tylko ten krótki filmik z jedną z technik, które przedstawimy podczas kursu – świetną dla rozluźniania i zwiększania ruchomości pleców!
https://www.facebook.com/karunabodywork/videos/278882276082201/

?Masz parę minut? Tu masz więcej filmików z masażem dynamicznym w wykonaniu Alfonso – te trzeba obejrzeć koniecznie z dźwiękiem!
https://www.facebook.com/karunabodywork/videos/896847803798998/
https://www.facebook.com/karunabodywork/videos/749712568512523/

♾ ♾ ♾ ♾ ♾ ♾ ♾

?PROWADZĄCY

Alfonso Cazenave (Karuna Bodywork) – Wiedzą o tajskim masażu dynamicznym podzieli się z nami założyciel Karuna Bodywork, doświadczony terapeuta i międzynarodowy nauczyciel masażu tajskiego, asystent głównych propagatorów dynamicznego masażu tajskiego w Europie Davida Lutta (Francja), Takisa Oikonomou (Grecja) i Tilla Heega (Niemcy), od których – jako jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie – dostał autoryzację do nauczania tej metody.
Alfonso na co dzień masuje w Warszawie (Przestrzeń na przepływ). Prowadzi własne szkolenia w różnych krajach Europy. Studenci cenią go za zaangażowanie, precyzję, hojność, poczucie humoru i dostępność. Do pomocy zaprasza zawsze doświadczonych asystentów.

?TERMIN I MIEJSCE

Sb 26.09.2020 / 11:00-19:30
Nd 27.09.2020 / 10:00-18:30

Sambhala, Plac Pereca 2/1, Wrocław

?INWESTYCJA

620zł od osoby (lub 1040zł za parę) w przedpłacie do 6.09.2020r.
750zł od osoby (lub 1250zł za parę) płatne od 6.09.2020r.

Osoby powtarzające kurs otrzymują 25% zniżki od pełnej ceny.

Cena obejmuje materiały do kursu (autorski podręcznik).

?ZAPISY

jogawewroclawiu@gmail.com

?UWAGI
Liczba miejsc ograniczona! Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie zaliczki w wysokości 200 zł (numer konta zostanie podany mailowo).

Informacje logistyczne wysyłamy kilka dni przed kursem na maila podanego przy zapisie.