Ewa Jurneczko

Ewa Jurneczko to instruktor jogi i medytacji, podróżniczka, z wykształcania doktor biofizyki.

Jej fascynacja podróżami i odkrywaniem nowych kultur zabrała ja do niezliczonych miejsc na świecie. Studiowała i pracowała m.in. w Szkocji, Anglii, Polsce, USA i Indiach.

Drzwi do świata jogi otworzyły się jej podczas studiów doktoranckich na Uniwersytecie w Edynburgu. Joga stopniowo zaczęła zmieniać jej ciało, umysł i ostatecznie świadomość i sam sposób życia i bycia. Dzięki jodze przeżyła przemianę emocjonalną, mentalną i duchową. Od tego czasu poznawała zróżnicowane tradycje jogi, podejścia i style nauczania, praktykując z inspirującymi nauczycielami i uczestnicząc w warsztatach na całym świecie.

Chęć pogłębienia praktyki skierowała ja do Indii, gdzie ukończyła kurs nauczycielski RYT-200 w nurcie ashtanga joga i vinyasa flow w (Kranti Yoga, Goa), RYT-300 w nurcie hatha i ashtanga vinyasa (Chandra Yoga, Uttarakhand).Ukończyła także kurs nauczycielski RYT-300 w technikach medytacyjnych w szkole Shree Mahesh Heritage w Rishikesh zagłębiając się w różnorodne pasywne i aktywne techniki medytacyjne.

Jest zwolenniczką poglądu, że praktyka jogi powinna być dostępna dla wszystkich, dla każdego wieku i umiejętności.