Małgorzata Skórska

Małgorzata SkórskaNauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Introductory II. Kurs nauczycielski ukończyła u Romka Grzeszykowskiego. Regularnie uczestniczy w warsztatach renomowanych polskich i światowych nauczycieli . Stale pogłębia praktykę własną i ciągle się uczy.

Zawodowo zajmuje się komunikacją i public relations, jest trenerem rozwoju osobistego. Pasjonuje się najnowszymi badania z zakresu psychologii i funkcjonowania mózgu. Często podczas prowadzonych szkoleń i warsztatów wykorzystuje doświadczenia z praktyki jogi. Działa to również w druga stronę. Na zajęciach jogi wykorzystuje umiejętności trenerskie i komunikacyjne, odkrywając w ten sposób spójność wszechświata i uniwersalność jogi.

Podczas swoich zajęć zwraca szczególną uwagę na harmonię, świadomość ciała i oddechu, precyzję praktyki. Ważnym elementem jest regeneracja i głęboka relaksacja, które umożliwiają niwelowanie stresu i napięć, które towarzyszą nam coraz mocniej w życiu codziennym. Zwraca uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzy, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza.

Zajęcia:

Poniedziałek: 19:30 joga Iyengara 1

Wtorek: 18:00 joga Iyengara 1

Wtorek: 19:30 joga  Iyengara 2

Czwartek: 18:00 joga Iyengara 1

Czwartek: 19:30 joga  Iyengara 2
.