Ewelina Stokłosa

Mgr fizjoterapii, studentka osteopatii, instruktor fitness – szczególnie form prozdrowotnych. Od dziecka związana z tańcem nowoczesnym. Od 12 lat instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness.  Na początku drogi zawodowej prowadziła zajęcia taneczne – choreograficzne, wzmacniające (siłowe, wytrzymałościowe) jak i trening tae-bo (trening z elementami sztuk walki). Dziś z racji zamiłowania do drugiego zawodu – fizjoterapeuty i dojrzewającego osteopaty, skupiona na formach prozdrowotnych takich jak zdrowy kręgosłup, pilates, trening powięziowy, REHAB TRAINNG. Na zajęciach, najważniejsze dla niej jako nauczyciela jest ciągły przekaz, dzielenie się wiedzą, edukacja klienta – pacjenta w odczuwaniu i rozumieniu własnego ciała. Oczywiście w bardzo istotnej – pozytywnej aurze.

Od niedawna zafascynowana osteopatią i jej filozofią która mówi, że ciało stanowi jedność, a każda zmiana w obrębie jakiejś struktury lub funkcji dotyczy całego organizmu jako nierozłącznej całości. Obecnie studentka Akademii Osteopatii.

„ Osteopatia stoi twardo na ziemi, obserwuje prawa i jako inżynier ludzkich ciał wprowadza je w życie w celu przywrócenia zdrowia„

– Andrew Taylor Still – twórca osteopatii.

Zapraszam Was serdecznie do współpracy, na trening grupowy, indywidualny, fizjoterapię i osteopatię.

DO ZOBACZENIA  🙂

Fizjoterapia i osteopatia: telefon 731 999 559