Zajęcia indywidualne

Podczas zajęć indywidualnych prowadzonych przez fizjoterapeutę masz możliwość skorzystania z ćwiczeń, jak i z terapii manualnej lub masażu. Zwykle problemy w obrębie układu ruchu można rozwiązać na kilka sposobów. Fizjoterapeuta zaproponuje Ci je i wspólnie wybierzecie ścieżkę, która Ci odpowiada. Jednego dnia może to być ścieżka aktywna (ćwiczenia), innego pasywna (masaż tkanek głębokich, mięśniowo – powięziowe rozluźnianie). Gdy będziesz mieć dużo energii, spożytkujesz ja na sali, gdy dopadnie Cię spadek formy, zajmiemy się Twoją regeneracją.

Fizjoterapia indywidualna układu ruchu

Jeśli masz dolegliwości w obrębie kręgosłupa lub stawów i nie masz pewności, czy nie okażą się one przeszkodą do praktyki grupowej, umów się na wizytę w gabinecie. Podczas godzinnego spotkania fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad, zbada Twój układ ruchu, rozluźni wymagające tego mięśnie i inne tkanki miękkie oraz nauczy Cię odpowiednich ćwiczeń mających na celu zmniejszenie Twoich dolegliwości. Dowiesz się również na co zwrócić szczególną uwagę podczas ćwiczeń grupowych.

Trening indywidualny, joga indywidualna

Jeśli nie lubisz ćwiczyć w grupie lub chcesz by cała uwaga instruktora była skupiona na Tobie, żeby móc maksymalnie zindywidualizować swoją praktykę, umów się na ćwiczenia indywidualne.

Zajęcia indywidualne dla dwojga

Istnieje również możliwość umówienia się na zajęcia indywidualne dla dwóch osób. Jest to fajna opcja dla par lub osób, które chcą podzielić między sobą koszty zajęć indywidualnych.

Zajęcia indywidualne prowadzi Gosia Łapczyńska (tel. 515 253 363)