Zajęcia indywidualne

Fizjoterapia indywidualna układu ruchu

Jeśli masz dolegliwości w obrębie kręgosłupa lub stawów i nie masz pewności, czy nie okażą się one przeszkodą do praktyki grupowej, umów się na wizytę do fizjoterapeuty. Podczas godzinnej wizyty fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad, zbada Twój układ ruchu, rozluźni wymagające tego mięśnie i inne tkanki miękkie oraz nauczy Cię odpowiednich ćwiczeń mających na celu zmniejszenie Twoich dolegliwości. Dowiesz się również na co zwrócić szczególną uwagę podczas ćwiczeń grupowych.

Gosia Łapczyńska: fizjoterapia indywidualna (tel. 515 253 363)

Trening indywidualny

Jeśli nie lubisz ćwiczyć w grupie lub chcesz by cała uwaga instruktora była skupiona na Tobie, żeby móc maksymalnie zindywidualizować swoją praktykę, umów się na ćwiczenia indywidualne.

Każda z nas specjalizuje się w nieco innych formach ruchu:

Gosia Łapczyńska: kinezyterapia, zdrowe plecy, joga akademicka (tel. 515 252 363)

Ania Parol-Duchińska: trening dla kobiet w ciąży i po porodzie, trening dna miednicy, bodyART®, deepWORK®, hatha joga, pilates (tel. 504 293 146)

Fizjoterapia uroginekologiczna i seksualna kobiet

Fizjoterapia uroginekologiczna i seksualna kobiet to dobrze znane w USA i w Europie Zachodniej specjalizacje, które niedawno pojawiły się w Polsce. Każda kobieta powinna chociaż raz w życiu odwiedzić fizjoterapeutę uroginekologicznego, ponieważ problemy związane z nieprawidłową pracą dna miednicy (nietrzymanie moczu, wypadanie narządów rodnych, ból podczas stosunku) dotyczą ponad 50% kobiet. Wiele z tych problemów można skutecznie leczyć za pomocą indywidualnie dobranych ćwiczeń mięśni dna miednicy.

Więcej na temat tego dla kogo jest trening dna miednicy przeczytasz tutaj.