Aktualności

Wymiana masażowa dla kobiet 21.12.2019

O masażu

„Masaż jest jedną z najlepszych sztuk na świecie. Masaż jest językiem miłości, jest synonimem miłości. Kiedy opanujesz jego sedno, zrozumiesz, że dziewięćdziesiąt procent pracy wykonuje miłość. Wystarczy jeden dotyk, aby poczuć, jak w ciele nagle coś się rozluźnia…”
Osho

To będzie „wydarzenie” w którym będziemy dzielić się dobrym dotykiem prosto z serca w gronie kobiet.
To czas na relaks, zdobycie doświadczeń oraz dzielenia się nim.

Nie musisz znać żadnych technik, żeby uczestniczyć. Będę was prowadzić, tak byście wiedziały w jakiej kolejności masować, na co zwrócić uwagę. Najważniejsza jest Twoja intencja, otwartość i gotowość na wsłuchanie się w siebie i potrzeby drugiej osoby. Być może będzie to masaż, być może dotyk, a być może Twoja obecność i uwaga:)

O prowadzącej

Mam na imię Marta, dotyk jest ważną częścią mojego życia. Od zawsze masowałam intuicyjnie a od lutego 2018 roku masuję oficjalnie, od kiedy ukończyłam kursu masażu Lomi Lomi Nui u Agi Rybak.
Moja pracę z ciałem zaczęłam od jogi, od swojej praktyki w 2010 roku a od 6 lat uczę Hatha jogi B.K.S. Iyengara oraz jogi w podejściu powięziowym.
Masuję tantrycznie, klasycznie i zajmuję się Reiki Tera Mai.
Interesuje mnie holistyczne podejście do człowieka i wykorzystuje różne techniki pracy z ciałem, by budować świadomość ciała a to owocuje zrozumieniem swoich emocji i umysłu.

Zapraszam na fan page Lomi Lomi Nui z Rudą

Bądź przed 18:00, tak by mieć czas na przygotowanie się. Możesz wziąć swój ulubiony kocyk, by Ci było przyjemnie. Ubierz się w wygodny luźny stój (koszulka i bluza bez kaptura/sweterek, sportowy biustonosz/bez dres/getry i skarpety 🙂 będziemy masować się w ubraniach na matach i kocach dostępnych na sali.

Jak się zapisać?

* Wyślij zgłoszenie na adres: marta.majdecka11@gmail.com
* Twoja inwestycja: 40 zł
* Wpłać zaliczkę 20 zł (nr. konta podam przy zgłoszeniu mailem)
* Więcej informacji pod numerem telefonu 737-469-248
* Liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce: Sambhala – Centrum Jogi i Fizjoterapii Plac Pereca 2/1 Wrocław

[Szkoła mieści się na placu Pereca, nie na ulicy Pereca.
Plac Pereca znajduje się na skrzyżowaniu ulicy Pereca i Żelaznej. Szkoła mieści się w kamienicy umiejscowionej pomiędzy Fryzjerem a Poligrafią, naprzeciwko dużego, nowego placu zabaw.
W kamienicy proszę o naciśnięcie numeru 1 na domofonie]

Czas: sobota 21 grudnia godz.18:00 – 21:00

Świat potrzebuje masażu… ponieważ miłość zniknęła ze świata. Stopniowo zapominaliśmy, jak dotykać, co dotykać, z jaką siłą. W rzeczywistości dotyk jest jednym z najbardziej zapomnianych języków.

Namaste