Warsztaty

Warsztat taneczno – rozwojowy

Zapraszamy na zajęcia, które przyniosą Ci dużo radości i integracji z sobą oraz współtowarzyszami. Podczas warsztatu będziemy wykorzystywać tańce etniczne, improwizacje taneczne, medytację w tańcu, metody pracy z ciałem.

Żeby wziąć udział w warsztacie nie musisz mieć żadnych umiejętności i doświadczeń tanecznych.

Język ruchu tworzy się w przepływie, w oddechu. Nasze ciało jest świątynią, instrumentem, mieszkaniem. W tańcu całkowicie się z nim jednoczymy. Praca nad świadomym ruchem powoduję, iż wdech i wydech stają się głębsze, napięcie i odprężenie jest intensywniejsze, koncentrujemy się nad równowagą zewnętrzną i wewnętrzną. Ten intensywny proces jest krokiem do odnalezienia swojego własnego Ja.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Zygmont – certyfikowana choreoterapeutka, pedagog, doktorantka na Wydziale Fizjoterapii AWF Wrocław. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii przy Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu. Ukończyła kurs instruktorski tańców etnicznych oraz liczne warsztaty z dziedziny tańca, choreoterapii, improwizacji tanecznej, ruchowej, pracy z ciałem. Jest certyfikowaną masażystką PeLoHa – masaż relaksacyjny. Bierze udział w projektach, gdzie stosuje choreoterapię, taniec i pracę z ciałem z dziećmi, dorosłymi, seniorami i osobami niepełnosprawnymi. Więcej informacji na stronie www.manufakturazmyslow.pl

Koszt warsztatu: 60 zł.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem jogawewroclawiu@gmail.com – Gosia Łapczyńska (organizator)

Termin: 24.02, 17:30-20:30