AktualnościWarsztaty

Acro yoga warsztat 16.09 (sobota)

O warsztacie

AcroYoga to ćwiczenia w parach, trójkach… i więcej, oparte na bazie jogi, akrobatyki i masażu tajskiego.
Podczas zajęć zapoznamy się z najważniejszymi zasadami latania, bazowania oraz asekuracji. Odkryjemy tajniki znanych wam pozycji, pogłębimy ich możliwości i popracujemy nad właściwą techniką. Skupimy się również na pracy w grupie, wzajemnej komunikacji i budowaniu zaufania.

Nauczyciel

Doman Rynkiewicz, który poprowadzi zajęcia jest pasjonatem ruchu. Od dziecka odczuwa głęboką potrzebę ruchu i czerpie z niego wielką radość. W młodości uprawiał sztuki walki i akrobatykę, a następnie parkour i improwizację kontaktową. W 2013 roku odkrył AcroYogę, której teraz uczy. Jest fizjoterapeutą, pracującym ze świadomością ciała, co wprowadza do jego pracy wymiar wewnętrznej obserwacji aktywności fizycznej. 

Jak przygotować się do warsztatu:

1. Nie martw się, jeśli nie masz partnera do ćwiczeń. Większość osób przychodzi na warsztat w pojedynkę. Dobieramy się w pary podczas warsztatu i wymieniamy między sobą.

2. AcroYoga daje poczucie wolności i nieograniczonej swobody ruchu pod warunkiem, że nasz strój nam na to pozwoli 🙂 Dlatego zalecamy wygodne, w miarę możliwości przylegające do ciała rzeczy, bez guzików, zamków, grubych szwów… unikajcie też bardzo śliskich materiałów.

Plan dnia: 

10:00-13:00 I część warsztatu
13:00-16:00 przerwa
16:00-19:00 II część warsztatu

Koszt: 120 zł (cały dzień) lub 70 zł (I część)
Jeśli zgłosicie się we dwójkę na cały dzień – rabat – 200 zł z parę (100 zł za osobę).

Zgłoszenia: Gosia Łapczyńska jogawewroclawiu@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!
#acroyoga