Aktualności

Jak działamy w czerwcu?

Kochani! Nasz standardowy grafik nadal jest nieaktualny. Poniżej kilka informacji kluczowych na temat obecnego działania studia:

1. W czerwcu i w lipcu ZAJĘCIA STACJONARNE JOGA Z GOSIĄ S. odbywają się tylko w formie warsztatowej – w wybranych godzinach i z zapisami.
Obowiązują na nie opłaty i nie ma możliwości korzystania z nich w ramach kart multisport, fitprofit i karnetów oksystem.

2. Zapisy na lipiec już trwają i większość miejsc jest zajęta, także jeśli masz ochotę dołączyć, to napisz do nas szybciutko 

3. Jednocześnie ja (GOSIA Ł.) cały czas prowadzę ZAJĘCIA ONLINE ZDROWE PLECY, do których można dołączyć w każdej chwili. Jeśli chcesz dołączyć – napisz 
Więcej o zajęciach online przeczytasz tutaj:
https://www.facebook.com/events/604060233537553

4. Koszt zajęć stacjonarnych obecnie to 30 zł za zajęcia. Od 30.06 dla najbardziej wytrwałych mamy niespodziankę – wraca karnet na 8 zajęć w miesiącu w cenie 180 zł. Będziemy jednak dosyć sztywno pilnować terminów karnetów i rezerwacji. Niewykorzystana rezerwacja będzie przepadać, chyba że znajdzie się ktoś chętny do wymiany miejsc. Wymieniać możecie się w specjalnie utworzonej do tego grupie:
https://www.facebook.com/groups/655731771647266