Aktualności

Jogiczne ABC – zajęcia dla początkujących od podstaw

Myślisz o jodzę, ale nie miałaś/miałeś odwagi przyjść na zorganizowane zajęcia? Masz obawy czy dasz radę wykonać pozycje popularyzowane w internecie? Chciałabyś/chciałbyś poprawić swoją sprawność, elastyczność i witalność? Potrzebujesz uspokoić głowę i nabrać większego dystansu do codziennych trudności? A może kiedyś już byłaś/byłeś na jodze, ale po długiej przerwie nie wiesz jak zacząć od nowa?

Te zajęcia mogą być dla Ciebie. Zapraszam do podstawowej grupy, w której w bezpieczny, ciekawy i przyjazny sposób poznasz podstawy jogi metodą B.K.S. Iyengara, połączysz ciało z głową, uspokoisz myśli, odnajdziesz swoją witalność i moc, poznasz podstawowe pozycje i zrozumiesz jak używać jogicznych pomocy.

Zapraszam Cię serdecznie do bezpiecznej przestrzeni praktyki. Nazywam się Małgorzata Skórska. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi Iyengara. Jako członek zarządu Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce mocno angażuję się w tworzenie jogicznej społeczności i propagowanie życia z jogą jako alternatywy dla przewlekłego stresu i informacyjnego przebodźcowania. Pracuję też z traumą i wprowadzam do jogi ważne elementy równoważenia układu nerwowego.

Zajęcia odbywają się w niewielkiej grupie (do 10 osób) we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w studiu przy placu Pereca 2/1 we Wrocławiu. Do końca br. w ciągu 17. zajęć przekonasz się czy joga jest odpowiednia dla Ciebie i poznasz jej najważniejsze podstawy.

Koszt: 140 zł za karnet na cztery wejścia (do wykorzystania w ciągu miesiąca), 200 zł za karnet na osiem wejść, 40 zł pojedyncze wejście. Do grupy można dołączyć w dowolnym momencie w okresie od 24 października do końca grudnia 2023 r.

Zapisz się pisząc na jogawewroclawiu@gmail.com