Aktualności

Zajęcia stacjonarne i aktualności marzec/kwiecień 2021

Drodzy Goście!

Obecnie studio działa w reżimie sanitarnym.

Fizjoterapia i zajęcia indywidualne odbywają się normalnie. Pacjentów przyjmuję w maseczce, na Covid chorowałam w październiku i jestem już zaszczepiona, więc mimo bliskiego kontaktu w gabinecie czuję, że mogę zapewnić bezpieczeństwo moim pacjentom.

Zajęcia zdrowe plecy przeniosłam rok temu na online i tak na razie zostaje, ale od 12.04.2021 pojawią się w ofercie również zajęcia stacjonarne zdrowe plecy 1 (joga terapeutyczna). Zajęcia są przeznaczone dla osób zupełnie początkujących, ale osoby regularnie ćwiczące również mogą wziąć w nich udział. Na zajęcia obowiązują zapisy.

Joga Iyengara z Gosią S. odbywa się 4x w tygodniu – we wtorki i czwartki o 18:00 i o 19:45 w 5-osobowych grupach, do których obowiązują zapisy.

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia, napisz na jogawewroclawiu@gmail.com.

Proszę, przeczytajcie uważnie poniższe zalecenia i zastosujcie się do nich, żeby wszyscy czuli się u nas bezpiecznie.

1. Przyjdź na swoją godzinę, a po zajęciach opuść szybko studio, żeby pozostawić czas na wietrzenie.
2. Do studia przychodzimy w maseczce, którą zdejmujemy na sali do ćwiczeń.
3. Po wejściu do studia umyj i zdezynfekuj ręce.
4. Weź ze sobą swoją matę i pasek do ćwiczeń oraz ręcznik, żeby przykryć nim koce. Jeśli nie masz maty i paska, możesz skorzystać z naszych, ale zdezynfekuj je po zajęciach środkiem, który zawsze stoi na sali.
5. Najważniejsze! Nie przychodź do nas, jeśli masz jakiekolwiek objawy infekcji: kaszel, katar, gorączkę, ból gardła, albo po prostu czujesz, że „coś Cię bierze”.

Życzę Wam dużo zdrowia i spokoju ?
Gosia Ł.